EQUIP DIRECTIU DE CENTRE 
Director GerentJaume Ars
Directora d'Infantil i PrimàriaMaria Mestre
Director d'ESO i BatxilleratÒscar Cervera
Directora de la FP i Escola d'AdultsTeresa Munell
Coordinadora Creixement Personal i Acció TutorialMarta Mota
AdministradorJordi Uix
Coordinadora Dep. PsicopedagògicAnna Font
Coordinador de QualitatGabriel Vidal
Coordinadora Llar d'InfantsVero Saiz
Responsable ComunicacióSandra Pérez
EQUIP DIRECTIU DE CENTRE AMPLIAT. Consell de Direcció 
Director GerentJaume Ars
Directora d'Infantil i PrimàriaMaria Mestre
Director d'ESO i BatxilleratÒscar Cervera
Directora de la FP i Escola d'AdultsTeresa Munell
Coordinadora Creixement Personal i Acció TutorialMarta Mota
AdministradorJordi Uix
Coordinadora d'Innovació EducativaMontse Basart
Coordinadora Dep. PsicopedagògicAnna Font
Coordinador de QualitatGabriel Vidal
Coordinadora Llar d'InfantsVero Saiz
Coordinadora InfantilRosa Queraltó
Coordinadors Educació PrimàriaJep Soler. Cicle Inicial
Blanca Jorba. Cicle Mitjà
Sergi Soler. Cicle Superior
Coordinadora 1r Curs d'ESOMarta Cortés
Coordinador 2n Curs d'ESOAlbert Cantarell
Coordinadora 3r Curs d'ESOZuriñe Resa
Coordinadora 4t Curs d'ESOGemma Boncompte
Coordinador BatxilleratDavid Segura
Coordinadora Escola AdultsRut Vidal
Coordinadora PFILidia Gumà
Coordinadores Escola de CuinaRut Vidal i Ariana Ghemis
Coordinadora Estada a l'Empresa i Agència Col·locacióLidia Gumà
Coordinadors Treball Cooperatiu - SummemJoan Muntané i Zuriñe Resa
Coordinadors Pastoral ExtraescolarsAniol noguera
Coordinadora Grup MOU-TEAniol Noguera
Coordinadores Temps del MigdiaAnna Ais i Marta Muñoz
Coordinador ExtraescolarsJordi Romeu
Responsable ComunicacióSandra Pérez
EQUIP DIRECTIU INFANTIL I PRIMÀRIA 
Directora PedagògicaMaria Mestre
Coordinadora Llar d'InfantsVero Saiz
Coordinadora InfantilRosa Queraltó
Coordinadors/es PrimàriaJep Soler. Cicle Inicial
Blanca Jorba. Cicle Mitjà
Sergi Soler. Cicle Superior
Responsable Dep. PsicopedagògicLaura Jiménez
EQUIP DIRECTIU ESO I BATXILLERAT 
Director PedagògicÒscar Cervera
Coordinadora 1r Curs d'ESOMarta Cortés
Coordinadora 2n Curs d'ESOAlbert Cantarell
Coordinadora 3r Curs d'ESOZuriñe Resa
Coordinadora 4t Curs d'ESOGemma Boncompte
Coordinador BatxilleratDavid Segura
Responsable Dep. PsicopedagògicAnna Font
EQUIP DIRECTIU FORMACIÓ PROFESSIONAL I ESCOLA D'ADULTS 
Directora PedagògicaTeresa Munell
Coordinadora PFILidia Gumà
Coordinadora Escola d'AdultsRut Vidal
Coordinadores Escola de CuinaRut Vidal
Ariana Ghemis
Coordinadora Estada a l'Empresa i Agència Col·locacióLídia Gumà
Responsable Dep. PsicopedagògicTeresa Munell
EQUIP DIRECTIU ACCIÓ TUTORIAL I CREIXEMENT PERSONAL 
CoordinadoraMarta Mota
Coordinadors Pastoral ExtraescolarsAndreu trilla
Aniol Noguera
Coordinadora Educació EmocionalAnna Ais
Coordinadors Acció TutorialSílvia Vidal
Marta Mota
Coordinadors Grup MOU-TEMar Mestre
Marta Places
Aniol noguera
COMISSIONS D'ALUMNES 
Comitè MediambientalSalvador Torné
Cristina Téllez
Comitè MultilingüeGemma Boncompte
Cristina Ruiz
Associació d'AlumnesÒscar Cervera
Comitè d'Acció TutorialMarta Mota
DEPARTAMENT PSICOPEDAGÒGIC 
CoordinadoraAnna Font
Responsable Infantil i PrimàriaLaura Jiménez
Responsable ESO i BATAnna Font
Montse Raventós
Responsable FPTeresa Munell
Atenció alumnes Infantil i PrimàriaSílvia Vidal
Rosa Queraltó
Atenció alumnes ESO, BAT i FP Sílvia Soteras
Teresa Munell
Mario Sánchez
RESPONSABLES ALTRES ÀMBITS 
Escola MultilingüeCristina Ruiz
Escola VerdaSalvador Torné
Escola UNESCORosa Esteve
Departament de QualitatGabriel Vidal
Departament InformàticSam Cortés
MediatecaSandra Solà
Espai MigdiaAnna Ais
Marta Muñoz
ExtraescolarsJordi Romeu
Protecció de DadesJordi Uix
Programa Auxiliars de ConversaMaria Escura
Comunicació i RRHHSandra Pérez
Prevenció i RiscosRut Vidal
MOU-TEAniol Noguera
Agència de Col·locacióLídia Gumà
MantenimentMiquel Pinyol
Antonio Morón
Àngel Laguna
RESPONSABLES ESPAI MIGDIA 
CoordinadoresAnna Ais
Marta Muñoz
InfantilSandra Solà
Lourdes Segura
Marta Muñoz
Georgina Lucas
PrimàriaJudit López
Marlí Morros
Àngels Marco
Elena Pérez
Anna Ais
ESO i BATSergi García
Ariana Ghemis
Cuina i ServeiJoan Alpuente
Pilar Lázaro
Mª Rosa Berzosa
Responsable Prevenció i ProtocolsRut Vidal
Responsable Serveis i CateringRut Vidal
Ariana Ghemis
ADMINISTRACIÓ, SECRETARIA I SERVEIS 
AdministradorJordi Uix
Auxiliars administrativesMarta Places
Marta Muñoz
Mireia Costa
Secretària AcadèmicaRosa Talló
Auxiliar SecretariaSílvia Méndez
Imma Martí
Secretaria FP i Agència Col·locacióInés Cabello
Montse Llorach
RecepcionsImma Martí
Sílvia Méndez
Dani Fernández
InformàticSam cortés
ComunicacióSandra Pérez
MantenimentAntònio Morón
Àngel Laguna
Miquel Piñol
LLAR D'INFANTS 
P0Anna Ais
P1ACristina Fernández
P1BNoelia Soriano
P2AMeli Grado
P2BAnabel Delgado
EspecialistesJudit Berbel
Carme Grau
Anna Elizari
Joan Ll. Fernández
Sandra Solà
Marta Puig
Vero Saiz
EDUCACIÓ INFANTIL 
P3AMarta Puig
P3BEster Masgrau
P4AAnna Biscarri
P4BAnna Casas
P5ALaura Argelich
P5BMarc Suròs
EspecialistesCels Codina
Cristina Téllez
Laura Jiménez
Maria Mestre
Mireia Carulla
Vero Saiz
Rosa Queraltó
Carme Grau
EDUCACIÓ PRIMÀRIATUTOR/A
1rAGemma Múnera
1rBMireia Vilarrubias
Neus Lladó
2nAJudit Vico
2nBMaria Mestre M
3rAJoan Muntané
3rBMireia Carulla
4tACristina Garcia
Blanca Jorba
4tBSònia Castellà
Laia Salgado
Sergi Solé
EspecialistesMireia Costa
Esther Selva
Sílvia Vidal
Cels Codina
Vero Saiz
Maria Mestre
Cristina Téllez
Laura Jiménez
Judit Berbel
Yasmina Fawaz
Jep Soler
Jaume Ars
Cristina Queraltó
EDUCACIÓ SECUNDÀRIATUTOR/ACO-TUTOR/A
1r ESO AMarta Cortés
Mar Mestres
1r ESO BMercè Caelles
Carme Prerancho
1r ESO CAssumpta Claramunt
Palmira Ferrer
1r ESO DMarta Mota
Carme Riba
2n ESO AAlbert CantarellAniol Noguera
José L. Castro
2n ESO BGlòria Gamisans
2n ESO CMaria Escura
2n ESO DMario Sànchez
3r ESO AZuriñe ResaCristina Ruiz
Agnès Vall
3r ESO BEngràcia Caro
3r ESO CMontse Basart
3r ESO DAldo Bariles
4t ESO AElisabet QuintanaSalvador Torné
Montse Raventós
4t ESO BGemma Boncompte
4t ESO CVidal Melero
Responsable Batxillerat InternacionalMontse Raventós
EspecialistesAriadna del Castillo
Montse Raventós
Anna Font
Lídia Gumà
Cels Codina
Sílvia Soteras
Gabriel Vidal
Jaume Ars
Josep M. torra
rosa Esteve
Montse Riba
Ramir Dàvila
Sam Cortés
Teresa Munell
Antònia Enrich
Gorgina Lucas
Neus Vilanova
Ariana Ghemis
BATXILLERATTUTOR/ACO-TUTOR/A
1r BAT AAlbert RoldanMontse Riba
Gabriel Vidal
1r BAT BNúria Bernadet
1r BAT CRosa Esteve
BATXIBACCristina Ruiz
2n BAT ARamir DàvilaMontse Riba
Gabriel Vidal
2n BAT BJosep Mª Torra
2n BAT CDavid Segura
EspecialistesCels Codina
Vidal Melero
Anna Font
Agnès Vall
Antoni Albareda
Lídia Gumà
Engràcia Caro
Aniol noguera
Elisabet Quintana
Salvador Torné
Aldo Bariles Coco
Albert Cantarell
Maria Escura
Òscar Cervera
FORMACIÓ PROFESSIONALTUTOR/A
PFI ImatgeNeus Vilanova
PFI CuinaRut Vidal
PFI MicrosistemesLídia Gumà
EspecialistesJosefina Montilla
Georgina Lucas
Mireia Costa
Ariana Ghemis
Teresa Munell
CONSELL ESCOLAR 
PresidentJaume Ars i Bosch
Rep. Institució TitularMiquel Rizo Montes
Jaume Solano Méndez
Dionis Sánchez Méndez
Rep. de ProfessorsLaura Jiménez Montilla
Teresa Munell Codina
Mario Sánchez Macià
Cristina Queraltó Cosme
Rep. de Pares d'AlumnesEva Flores Vázquez
Antoni García Lliró
Óscar Marcos Tarín
Fàtima Urteaga Suárez
Rep. PASSílvia Méndez Baena
Rep. AlumnesJordi Pelfort
Marina Recasens
EQUIP INNOVACIÓ TECNOLÒGICA - TAC
Sam Cortés
Ramir Dàvila
Montse Basart
Anna Casas
Sergi Solé
Jaume Ars i Bosch
PROJECTE SUMMEM
Joan Muntané
Zuriñe Resa
Maria Mestre
Òscar Cervera
Teresa Munell
Jaume Ars i Bosch
COMISSIÓ PROTECCIÓ DEL MENOR 
Rep. de l'Equip DirectiuJaume Ars
Vero Saiz
Rep. Equip PsicopedagògicAnna Font
Respon. de Protecció de DadesJordi Uix
Rep. Espai Migdia i ExtraescolarsAnna Aïs
Rep. dels DocentsÒscar Cervera
Teresa Munell
Rep. Consell de DelegatsVíctor López
Rep. Mares i Pares (AMPA)Lara Pedro
Rep. del PASImma Martí
Sílvia Méndez
EQUIP FUNDACIÓ EDUCACIÓ SOLIDÀRIA
Rosa Sánchez
Pau Cluselles
Ramon Prats
Manel Bagunyà
Andreu Escobar
Assumpta Claramunt
Claudina Canals
ASSOCIACIÓ DE MARES I PARES 
PresidentaSílvia Martínez
VicepresidentaTatiana Balaguer
TresorerRamon Guillemas
SecretàriaNúria Grau
VocalsEva Royo
Lara Pedro
Lídia Massana
Marta Muñoz
Rupert Carvajal
Sònia García
Teresa Mir
Toni García
Cristina Brillo
Eva Flores
Romà Molina
Òscar Luengo
Laia Rabell
Sílvia Gomera
Pilar Cabezas